влевовправо

Акумулятор 48В 51.2В 280Агод 15кВт*год LiFePO4 вертикальний BMS дисплей CAN RS485 Sunrover POLO-L1
- Нет в наличии
- Код: 4488
139 723,70 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки Sunrover POLO-L1 входить вертикальний LiFePO4 акумулятор 48В 280Агод 15кВт*год з вбудованим BMS, дисплеєм та чотири коліщатка. |
Технічні характеристики
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність | 280Агод |
| Ємність акумуляторного модуля | 14.336кВт*год |
| Номінальна напруга | 51.2В |
| Робочий діапазон напруги | 42-58.4В |
| Рекомендований струм зарядка розрядка | 100А 200А |
| Максимальний струм заряджання | 200А |
| Режим комунікації | CAN, RS485 |
| Захист | перевищення напруги, сили струму, коротке замикання, недостатня напруга, низька-висока температура |
| Кількість циклів | ≥6000 |
| Охолодження | пасивне |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Відповідність стандартам безпеки | CE, UN38.3, MSDS, IEC62619 |
| Робочий діапазон температур | -20...+55°C |
| Розміри | 817 × 412 × 267мм |
| Вага | 113кг |
| Гарантія | 5 років |
- Цена: 139 723,70 ₴




