влевовправо

Зарядний пристрій із тестом ємності 18650 AA AAA Li-ion Ni-MH, NiCd LiitoKala Lii-M4S
- Нет в наличии
- Код: 4792
1 179,90 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки LiitoKala Lii-M4S входить зарядка із тестом ємності для акумуляторних батарей, кабель Type-C. |
Технічні характеристики
| Сумісні акумулятори Li-ion Ni-MH, NiCd | 26650/22650/18650/18490/18350/17670/17500/17355/16340/14500/10440/AAA/AA/SC/S A, AA, AAA, SC |
| Струм зарядки Li-ion Ni-MH | 4.20В 300мА*4, 500мА*4, 700мА*2, 1000мА*2 1.48В 300мА*4, 500мА*4, 700mмА*2, 1000мА*2 |
| USB вихід повербанк | четвертий слот 5В 1000мА |
| Вхідна напруга | Type-C DC 5В/2А |
| Струм розрядки для тесту батарей | 250мА*4, 500мА*4 |
| Режими роботи | заряджання, розрядка, тест, зберігання (Li-ion 3.7В) |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 280г |
| Розміри | 146 × 100 × 33мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liitokala |
- Цена: 1 179,90 ₴



