влевовправо
-26%Дитячий рюкзак-сумка з ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із нашивкою ведмедем
- В наявності
- Код: 1797
1 409,40 ₴
1 044 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзак-сумка з ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із нашивкою ведмедем
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Сумка-рюкзак;
Висота: 23 см;
Ширина: 21 см;
Глибина: 13 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який і еластичний матеріал, добре тримає форму;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 13 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак-сумка з ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із нашивкою ведмедем |
- Ціна: 1 044 ₴










