влевовправо
-26%Шкіряний чоловічий рюкзак міський для ноутбука та документів чорний Tiding Bag 20334
- В наявності
- Код: 20334
3 241,35 ₴
2 401 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий рюкзак міський для ноутбука та документів чорний Tiding Bag 20334
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 28х39х15.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеню на блискавці;
- (1) на тильній стороні кишенька на блискавці;
- (1) прихований всередині кишеню.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 2 401 ₴










