влевовправо
-26%Кріплення Insta360 на винос велосипеда AC Prof AL-33
- Готово до відправки
- Код: 4936
1 366,20 ₴
1 012 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки AC Prof AL-33 входить алюмінієве кріплення на винос велосипеда для Insta360, три гвинти різної довжини в рульову колонку, шестигранний ключ. Адаптер для інших екшн-камер, тримач для телефону, подовжувач продаються окремо. |
Технічні характеристики
| Сумісність безпосередньо через адаптер | Insta360 GoPro, DJI Action та інші екшн-камери, телефон |
| Діаметр кермової | 1 1/8 дюйма |
| Довжина гвинта | 30, 35, 40 мм |
| Регулювання нахилу | 270° |
| Припустиме навантаження | 300г |
| Максимальна довжина подовжувача | 20см |
| Матеріал | алюміній |
| Загальні розміри | 68×45×10мм |
| Вага | 100г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
- Ціна: 1 012 ₴





