влевовправо
-26%Кріплення телефону на кермо мотоцикла велосипеда надійне шарнірне AC Prof AL-201
- Готово к отправке
- Код: 4957
768,15 ₴
569 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки AC Prof AL-201 входить тримач для телефону на кулі для кріплення на кермо мотоцикла велосипеда. Шарнірний кронштейн із кріпленням на трубу продається окремо. |
Технічні характеристики
| Сумісна ширина телефону | 72-85мм |
| Допустима товщина телефону | 12мм |
| Регулювання нахилу | кульова 360° |
| Положення телефону | вертикальне, горизонтальне |
| Діаметр кулі кріплення | 1 дюйм (25,4 мм) |
| Матеріал | алюміній, силікон |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AC Prof |
| Крепление | На руль |
- Цена: 569 ₴





