влевовправо
-26%Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для дівчаток
- В наявності
- Код: 1868Д
1 136,70 ₴
842 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 15 см;
Ширина: 19 см;
Глибина: 10 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для дівчаток |
- Ціна: 842 ₴










