влевовправо
-26%Присоска електрична з різьбленням 1/4 Ulanzi SK-23
- Готово до відправки
- Код: 5058
1 458 ₴
1 080 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi SK-23 входить електрична присоска, кабель Type-C для заряджання. |
Технічні характеристики
| Кріплення | різьблення 1/4 дюйма, ARRI |
| Максимальне навантаження | 1кг |
| Діаметр | 55мм |
| Заряджання | Type-C 5В 1А |
| Матеріал | алюміній, пластик |
| Розміри | 58 × 58 × 33мм |
| Вага | 56г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 1 080 ₴





