влевовправо
-26%Дитяча міні сумочка Мікі Маус на плече, маленька сумка для дівчаток Рудий
- В наявності
- Код: 1911ДР
1 077,30 ₴
798 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рудий |
- Ціна: 798 ₴



