влевовправо
-26%Стійка штатив для освітлення камери компактна туристична 213см Ulanzi MT-80
- Готово до відправки
- Код: 5244
2 481,30 ₴
1 838 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi MT-80 входить компактна туристична стійка-штатив з автовідкриттям ніжок для освітлення або камери та чохол для зберігання. |
Технічні характеристики
| Висота | 46-213см |
| Кількість секцій | 6 |
| Регулювання нахил поворот | 180° 360° |
| Рекомендоване навантаження | до 5кг |
| Матеріал | алюміній |
| Розміри у складеному вигляді | 460 × 80 × 55мм |
| Вага | 880г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
- Ціна: 1 838 ₴





