влевовправо
-26%Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для телефона для дівчаток
- В наявності
- Код: 1953Д
1 335,15 ₴
989 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для телефона для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: якісна м'яка екошкіра;
Довжина: 13 см;
Ширина за основою: 7 см;
Висота: 18 см;
Плечовий ремінець на карабінах, регулюється за довжиною;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка на плече Кенгуру, мінісумка для телефона |
- Ціна: 989 ₴










