влевовправо
-26%Чоловіча шкіряна сумка-бананка чорна, сумка-слінг для чоловіків із натуральної шкіри
- В наявності
- Код: 1944
2 820,15 ₴
2 089 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка-бананка чорна, сумка-слінг для чоловіків із натуральної шкіри
Характеристики
Матеріал: якісна натуральна шкіра;
Висота: 28 см;
Ширина за основою: 15 см;
Глибина за основою: 5 см;
Плечовий ремінь на карабінах (можна носити на обидві сторони);
Якісна металева фурнітура з гравіюванням;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка бананка чорна, сумка-слінг для чоловіків із натуральної шкіри |
- Ціна: 2 089 ₴








