влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Жіноча міні сумочка клатч на ланцюжку, маленька сумка через плече
Характеристики:
Материал: экокожа (хорошо держит форму);
Длина: 19 см;
Высота: 14 см;
Ширина: 5 см;
1 основное отделение;
Оплата и доставка
Весь товар в наличии на нашем складе, отправляем Новой Почтой, УкрПочтой. Отправку заказов производим максимально быстро, чтобы Вы как можно скорее могли получить свой заказ. Способы оплаты: ПромОплата, Предоплата на карту ПриватБанка, Наложенный платеж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ).
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 696,60 ₴







