влевовправо
-26%Маленька дитяча сумочка з ведмедиком, мінісумка для дівчаток з ведмедем Коричнева
- В наявності
- Код: 1886К
1 260,90 ₴
934 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька дитяча сумочка з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із ведмедем
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 20 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька дитяча сумочка з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із ведмедем |
| Колір | Коричнева |
- Ціна: 934 ₴


