влевовправо
-26%Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик
- В наявності
- Код: 1847Д
1 433,70 ₴
1 062 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 17 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 10 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик |
- Ціна: 1 062 ₴










