Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Городской |
- Ціна: 921 ₴







