влевовправо

Дитячий хутряний рюкзак сумочка Панда. Дитяча сумка рюкзачок хутряний Панда.(PS)
- Немає в наявності
- Код: 600Ч-PS
537 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Дитячий хутряний рюкзак сумочка Панда
Характеристики:
-
Матеріал: штучне хутро;
-
Вид: сумка-рюкзак (2 в 1, можна застібати ланцюжок);
-
Довжина плечового ременя - ланцюжка: максимальна: 106 см;
-
Висота: 30 см;
-
Довжина: 18 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 30 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Довжина: | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | True |
| Підкладка | True |
| Стать | Жіночий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки та принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 537 ₴


