влевовправо

Маленький дитячий рюкзак сумочка Міккі Маус з вушками. Міні рюкзачок сумка для дитини 2 в 1(PS)
- Немає в наявності
- Код: 571Ч-PS
707,40 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Маленький дитячий рюкзак сумочка Міккі Маус з вушками
Характеристики:
-
Матеріал: Екошкіра;
-
Вид: сумка-рюкзак (2 в 1, можна застібати лямки);
-
Висота: 21 см;
-
Глибина: 10 см;
-
Ширина: 18 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 707,40 ₴









