влевовправо
-26%Великий чоловічий рюкзак ПУ шкіра(PS)
- В наявності
- Код: 428СК-PS
1 930,50 ₴
1 430 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 430 ₴










