Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 800 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 319 ₴










