влевовправо

Дитячий рюкзак з квітами, якісний рюкзачок для дівчаток з квіточками(PS)
- Немає в наявності
- Код: 1137Д-PS
1 240,65 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Дитячий рюкзак з квітами, якісний рюкзачок для дівчаток з квіточкамиХарактеристики:
Матеріал: екошкіра преміум'якості;
Висота: 26 см;
Глибина: 11 см;
Ширина: 23 см;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 11 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 240,65 ₴










