
Антихрап кліпса від храпа силіконова носовий розширювач внутрішній засіб у ніс від храпа
- Немає в наявності
- Код: AN1046-PS
341,55 ₴
Призначення : Розширювач для носа Антихрап має медичне призначення й може сприяти зменшенню закладеності носа, що в результаті призводить зменшенню храпа або до пересихання порожнини рота. Особености :
Носовий розширювач Антихрап, виготовляється з високотехнологічного медичного силікону. Дизайн розширювача продуманий так, щоб не затискати волосся в носінні, а конічна форма — спеціально для фізіологічного звуження «крилів» носа, для того, щоб людина почувалася комфортно.
Як використовувати розширювач:
1) Перед сном необхідно прочистити порожнину носа.
2) Конус верх, вставте м'яко виріб у ніздрі, до упору, тож було комфортно.
3) Адаптація до використання цього пристрою може бути до тижня.
4) Обов'язково після сну промийте та продезінфікуйте розширювач.
Переваги, а носового пристрою:
1) Носовий розширювач Антихрап, може допомогти розширити носову порожнину, і ви зможете дихати легше.
2) Може істотно зменшити навантаження на дихальну систему та систему кровообігу, викликану недостатнім кисню.
3) Може допомогти закриттю порожнини рота під час сну, що запобігає потраплянню інфекції у верхні дихальні шляхи.
6) Розчищувач безпечний, зручний і гіпоалергенний.
7) Рекомендований ЛОР лікарями для запобігання Апное сну та храпу.
4) Рекомендований використовувати разом із пов'язкою Антихрап, що послаблює або припиняє хропіння або апне сну.
5) Розміри універсальні, застосовні до будь-якої форми ніздрів людини.
8) Розширювач безпечний і легкий у застосуванні.
Технічні характеристики :
Матеріал: Силікон медичний
Колір: Прозорий
Комплект: Коробочка + розширювач.
Використання: Багаторазове
Оброблення: багаторазово миється, дезінфікується
Нетоксичний, без запаху
Розміри: 25 мм Х 20 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 г |
| Можливість регулювати навантаження | Так |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина дихальної трубки | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 25 мм |
| Сфера застосування | Нос |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 341,55 ₴










