Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий наручний годинник у стилі PHILIPP PLEIN
Характеристики:
Механізм: кварцовий (батарейка входить до комплекту);
Діаметр циферблата: 4,5 см;
Ширина ремінця: 2,2 см;
Загальна довжина: 26 см;
УВАГА! Коробка в комплект НЕ ВХОДИТЬ, можна придбати за додаткову плату (якщо Вам потрібна коробка, будь ласка, уточнюйте це під час оформлення замовлення)
Переваги:
Міцний металевий корпус і браслет із неіржавкої сталі;
Візуально виглядають дуже незвично та стильно;
Ексклюзивна новинка на ринку;
Якісний кварцовий механізм;
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Висота | 270 мм |
| Довжина: | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | True |
| Підкладка | True |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 061,10 ₴











