Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий наручний годинник V8 у стилі Armani
Характеристики:
Матеріал корпусу — метал;
Діаметр циферблата: 4,5 см;
Ширина браслета: 2,2 см;
Додаткові циферблати та кнопки — макет (неактивні);
Механізм: кварцовий (на батарейці);
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Наявність | в наявності |
| Для кого | Чоловічі |
- Ціна: 423,90 ₴








