Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний механічний чоловічий годинник Forsining
Характеристики:
Оригінальний годинник Forsining;
Механізм: механічний;
Ремінець: екошкіра преміум'якості;
Діаметр циферблата: 4,4 см;
Ширина ремінця: 2 см;
Загальна довжина: 23,5 см;
ЦЕНА УКАЗАНА БЕЗ УЧЕТА ПОДАРОЧНОЙ КОРОБКИ. Якщо Вам потрібна коробочка, будь ласка, повідомте про це менеджеру під час оформлення замовлення (+60 грн).
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Золото |
- Ціна: 1 699,65 ₴











