влевовправо

Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1 з брелоком ведмедик ⁇ Рюкзачок сумочка жіноча ⁇ Сумка-рюкзак для дівчат
- Немає в наявності
- Код: 726С
1 410,75 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 31 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 мм |
| Стать | Жіночий |
| Глибина | 13 см |
| Вікова група | Доросла |
| Вага | 650 г |
| Тип | Городской |
- Ціна: 1 410,75 ₴




