Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 950 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 1 782 ₴











