влевовправо

Маленький дитячий рюкзак сумочка Мікі Маус із вушками. Мінірюкзачок сумка для дитини 2 в 1 Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 571Р
524 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 524 ₴






