влевовправо
-26%Дитячий леопардовий рюкзак люкс-якість. Мінірюкзачок для дівчаток тигровий Коричневий
- В наявності
- Код: 1059Д
1 633,50 ₴
1 210 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Ширина | 23 см |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 210 ₴









