Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком, маленька сумка YSL
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум'якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 23 см;
Ширина за основою: 7,5 см;
Висота: 15 см;
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком, маленька сумка YSL |
- Ціна: 1 335,15 ₴











