влевовправо
-26%Жіночий рюкзак міський, невеликий жіночий рюкзачок
- В наявності
- Код: 1278
1 379,70 ₴
1 022 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак міський, невеликий жіночий рюкзачок
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 32 см;
Ширина: 29 см;
Глибина за основою: 15 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота | 32 мм |
| Стать | Жіночий |
| Глибина | 15 см |
| Вікова група | Доросла |
| Вага | 600 г |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак міський, невеликий жіночий рюкзачок |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 022 ₴










