влевовправо
-26%Жіноча сумка з вишивкою
- В наявності
- Код: 342
1 409,40 ₴
1 044 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з вишивкою
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму;
Довжина: 21 см;
Ширина: 11 см;
Висота: 16 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 1 044 ₴










