влевовправо

Комплект дитячий рюкзак сумочка клатч гаманець візитниця 4 в 1 з брелоком. Рюкзачок сумка дитяча набір ведмедик
- Немає в наявності
- Код: 1305
1 274 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект дитячий рюкзак сумочка клатч гаманець візитниця 4 в 1 з брелоком. Рюкзачок сумка дитяча набір ведмедик
Характеристики:
До комплекту входить усе, як на фото (наявність і вигляд брелока уточнюйте).
Матеріал: екошкіра;
Висота: 31 см;
Ширина: 25 см;
Глибина: 11 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 11 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Персонажі | Teddy Me to You |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 1 274 ₴










