влевовправо

Сумка на пояс Бананка NY Нью йорк Янкіс Нью-Йорк Янкіз New York Yankees червона
- Немає в наявності
- Код: js6071-PS
550,80 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка яка залишиться в моді ще на довгий час. Вона так сподобалася своїм власникам, за те що має барвистий і привабливий вигляд! Сумка підійде як малюкам, так і дорослим! Сумка не маленька, тому її дуже зручно носити через плече.

Бананка NY Нью йорк Янкіс
Матеріал - полиестер
Параметри - висота 17 см, довжина 38 см, глибина: 9 см
Відділення - 1 основний і 1 внутрішній кишеню
Коло пояса - близько 100 см
Якісна фурнітура (замки якість ТОП, не іржавіють)




Дивіться інші моделі бананок у нас на сайті

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 17 см |
| Довжина | 38 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 100% полиэстер |
- Ціна: 550,80 ₴






