влевовправо
-26%Кліпса для об'єктива телефону глибока Apexel APL-HBC
- Готово до відправки
- Код: 2679
267,30 ₴
198 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Apexel APL-HBCУніверсальна кліпса для установки об'єктиву на камеру телефону телефону. |
КомплектаціяУ комплект поставки входить одна універсальна кліпса кріплення лінзи на телефон без додаткових аксесуарів. |
Технічні характеристики
| Байонет | 17 мм Apexel |
| Максимальна товщина смартфона | 13.5мм |
| Глибина розташування камери не більше | 35 мм |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 17г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apexel |
| Тип пристрою | Смартфон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 198 ₴



