влевовправо
-26%Стійка із кріпленням до столу журавель для телефону освітлення QZSD QZ2201
- Готово до відправки
- Код: 4093
1 227,15 ₴
909 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки QZSD QZ2201 входить стійка журавель із кріпленням до столу, кульова головка, тримач для телефону. |
Технічні характеристики
| Висота вертикальної стійки | 40-63см |
| Довжина горизонтальної штанги | 51-89см |
| Максимальна висота у вертикальному положенні | 130см |
| Кріплення | 1/4 дюйма, 16 мм |
| Положення телефону | вертикальне, горизонтальне |
| Ширина сумісного телефону | 60-95мм |
| Матеріал | алюміній, пластик |
| Вага | 560г |
| Гарантія | 12 місяців |
- Ціна: 909 ₴




