влевовправо
-26%Фотобокс з підсвіткою великий 2м Puluz PU5210EU
- Готово до відправки
- Код: 4137
10 859,40 ₴
8 044 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Puluz PU5210EU входить каркас, тканина фотобоксу, 6 світлодіодних лінійок, три блоки живлення, білий фон, кріплення для фону, чохол для транспортування. |
Технічні характеристики
| Кількість світлодіодів | 468 |
| Яскравість | 27150ЛМ |
| Потужність | 240Вт |
| Температура світла | 5500К |
| Індекс передачі кольору | CRI 90+ |
| Вхідна напруга | 100-250В |
| Зовнішні розміри | 200 × 120 × 80см |
| Матеріал | нейлон з покриттям, що відбиває |
| Вага | 12кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8 044 ₴




