влевовправо
-26%Штатив/монопод портативний для телефону камери 26-145см Ulanzi MT-63
- Готово до відправки
- Код: 4238
4 345,65 ₴
3 219 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi MT-63 входить легкий компактний алюмінієвий штатив із кріпленням для телефону та камери, чохол для зберігання, шестигранний ключ для регулювання. |
Технічні характеристики
| Висота штатива | 26-145 см |
| Довжина монопода | 26-87см |
| Кількість секцій | 5+1 |
| Кріплення | різьба 1/4 дюйма тримач для телефону 55-85мм |
| Максимальне навантаження центральна частина загальна | 3кг 4кг |
| Матеріал | алюміній |
| Вага | 734г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Монопод |
- Ціна: 3 219 ₴





