влевовправо
-26%Магніт для екшн-камери телефону кульовий Telesin CMM-001
- Готово до відправки
- Код: 4316
1 738,80 ₴
1 288 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Telesin CMM-001 входить магніт для екшн-камери з кульовим кронштейном, змінна куля 1/4 дюйма, гвинт кріплення, страхувальний ремінець. |
Технічні характеристики
| Припустиме навантаження | 500г |
| Зусилля магніту | 7 кг |
| Діаметр основи | 65 мм |
| Висота | 127 мм |
| Матеріал | алюміній, силікон |
| Вага | 300г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Telesin |
- Ціна: 1 288 ₴





