влевовправо

Дитячий мінірюкзачок Луї Вітон, маленький рюкзачок для дівчаток Коричневий ЛВ
- Немає в наявності
- Код: 1240ДЛ
1 707,75 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий ЛВ |
- Ціна: 1 707,75 ₴









