влевовправо
-26%Дитячий мінішляховий стиль Луї Вітон, маленький рюкзачок для дівчаток Коричневий карта
- В наявності
- Код: 1240ДК
1 707,75 ₴
1 265 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий карта |
- Ціна: 1 265 ₴









