Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький дитячий рюкзачок бананка, мінірюк для дівчаток чорний
Характеристики:
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ, РюКЗАК МІНІ
Матеріал: екокожа (м'яка);
Ширина: 17 см;
Висота: 20 см;
Глибина за основою: 9 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленький дитячий рюкзачок бананка, мінірюк для дівчаток чорний |
- Ціна: 1 082,70 ₴











