-26%Акумулятор Zeee 7.4V 50C 5200mah 2S RC Li-po EC5
- Готово до відправки
- Код: 4332
1 614,60 ₴
1 196 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки входить один акумулятор для радіокерованої моделі Zeee 7.4V 50C 5200mah 2S RC Lipo EC5. |
Технічні характеристики
| Тип | Lipo |
| Ємність | 5200mAh |
| Напруга | 7.4V |
| Токовіддача | 50C |
| Конфігурація | 2S1P |
| Роз'єм підключення | EC5 |
| Корпус | твердий |
| Розміри | 138 × 47 × 25 мм |
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Акумулятор |
- Ціна: 1 196 ₴

