Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 1 247,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 13 см |