влевовправо
-26%Макро об'єктив для телефону 85мм професійний Kase Master Macro Pro
- Готово до відправки
- Код: 4542
5 884,65 ₴
4 359 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Kase Master Macro Pro входить професійний макро об'єктив 85мм, універсальна кліпса сумісна майже з усіма смартфонами, у тому числі з iPhone будь-якої серії та модифікації, захисні ковпачки, чохол, серветка для оптики. |
Технічні характеристики
| Тип лінзи | макро |
| Фокусна відстань | 85 мм |
| Робоча відстань до об'єкта | 40-85мм |
| Кількість елементів в об'єктиві | 5 |
| Тип кріплення | різьблення 17мм |
| Покриття запобігає покращує | власні відображення, відблиски, двоїння насиченість зображення |
| Матеріал лінза кліпсу | шліфоване оптичне скло SCHOTT B270 з покриттям, алюміній 6063 пластик |
| Вага | 170г |
| Гарантія | 12 місяців |
- Ціна: 4 359 ₴





