влевовправо
-26%Кавомолка Fiorenzato F64e Nero Чорна
- В наявності
- Код: 10176
49 100 ₴
36 371 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавомолка Fiorenzato F 64 E Чорна Оновлена
Nero Fiorenzato black чорна.
Діаметр жорен 64 мм.
Тип: прямий помел
Бункер 1,5 кг
Габариті (ШхГхВ), мм: 230x615x270
Потужність, Вт: 350
Напруга В: 220V
Тип жорен плоскі
Швидкість обертів об/хв: 1350-1550
Виробник Італія
Вага — 14 кг.
Гарантія 1 рік.
Кавомолка Fiorenzato F64e Nero Чорна
Чудова італійська кавомолка стане незамінним помічником для будь-якого бариста. Спростить робочий процес і допоможе приготувати чудові напої зі свіжозмелені. Дуже практична кавомолка з гарним дизайном.
Має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави прямо в холдер і Електронне керування через сенсорний екран. Місткість бункера приблизно 1.5 кг. Кавомолка Fiorenzato F 64 E — це ідеальний варіант для використання в кав'ярні та ресторанах.
Кавомолка Fiorenzato F 64 E
Кавомолка Fiorenzato F 64 E — це унікальний італійський апарат, який стане прекрасним помічником для Вас у процесі приготування кавових напоїв найвищої якості зі свіжої кави. Гарний дизайн, який добре запам'ятовується і високої якості зробили кавомолку Fiorenzato Ф 64 Е справжнім шедевром, призначеним для створення ідеальної кави.
Кавомолка має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави безпосередньо в холдер. Завдяки такій функції Ви можете готувати чудовий еспресо зі свіжозмелених зерен, використовуючи рівно стільки сировини, скільки потрібно.
Жорна в кавомолці Fiorenzato F 64 E
У кавомолці F 64 E встановлені сталеві плоскі жорна з діаметром 64 міліметри, які в парі з електромотором в 350 Вт здатні розвивати швидкість до 1550 обертів за хвилину. За такої швидкості кавові зерна не тільки швидко подрібнюються, але й зберігають свій первозданний аромат, адже за такого помелу не виникає небажане перегрівання, яке впливає на кінцевий результат приготованого напою.
Рідкокристалічний дисплей кавомолки Fiorenzato F 64 E
Кавомолка має дуже просте та зрозуміле керування завдяки повністю русифікованому меню, яка зображається на яскравому та великому сенсорному дисплеї. Істотною відмінністю кавомолки нового типу від її попереднього варіанту є новий рідкокристалічний дисплей із більшою діагоналлю екрана. На дисплеї показується температура та вологість у приміщенні для зручнішого настроювання помелу, а також статистика витрати кави та дані за діагностикою зносу жорен.
Електронне регулювання помелу. Незалежне регулювання помелу для одинарної та подвійної порцій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiorenzato |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Кофемолка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прибора | Кавомашина |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приводу | Електропривод |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Регулювання ступеня помелу | Да |
| Об'єм контейнера для зерен | 1500 г |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Призначення | Професійне |
| Тип кавомолки | Жорнова |
| Ємність для меленої кави | Немає |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал жорен | Метал |
| Імпульсний режим | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| Таймер | Да |
| Дозатор | Да |
| Блокування увімкнення за знятої кришки | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 230 см |
| Глибина | 270 см |
| Вага | 14 г |
- Ціна: 36 371 ₴








