Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна кавомолка Mahlkoenig EK43
Колір Чорний
Регулювання ступеня помелу — є (Ручна плавна).
Максимальна продуктивність — 81 кг/год.
Тип керування Кнопки
Ресурс жорен, кг 6500
Призначення Еспресо, Альтернатива
Жорна Плоскі
Швидкість обертання жорен, об/хв 1450
Діаметр жорен, мм 98
Бренд Mahlkonig
Використання Комерційне
Модель EK43
Потужність, кВт 1,3
Габарити (ШхГхВ), см 23x41x82,8
Вага, кг 26
Країна-виробник Німеччина
Виробник Mahlkonig
Кавомолка EK43 завоювала міжнародну кавову індустрію і вважається безперечною королевою кавомолок — завдяки високій продуктивності, надійності та чудовим результатам помелу. EK43 забезпечує найбільш рівномірне виймання цінного аромату кави
виняткова надійність у поєднанні з високою продуктивністю (1,2-1,5 кг на хвилину);
плавне безкрокове регулювання ступеня помелу здійснюється поворотним перемикачем;
настроюється на різні ступені помелу — від еспресо до френч-пресу;
фіксатор пакета дає змогу працювати в режимі "hands-free";
наявність вловлювального магніту, що запобігає потраплянню металевих предметів у жорна;
магнітна фіксація жорен забезпечує максимально щільне прилягання пластин, що мінімізує потрапляння між ними кавового пилу;
плоскі жорна з особливим заточуванням забезпечують високу рівномірність помелу;
жорна розташовані на горизонтальній осі безпосередньо над вузлом роздачі меленої кави, що скорочує до мінімуму кількість залишків кави всередині;
пластикова трубка виходу меленої кави завдяки статиці притягує до себе пил і лушпиння від кави, що сприяє збалансованішій чашці кави;
можливість використання в лабораторіях і під час проведення каппінгу;
офіційна кавомолка світових чемпіонатів бариста (World Barista Championship).
ВІДПРАВКА ПРОТЯГОМ 2 РОБОЧИХ ДНІВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahlkonig |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний/Сірий |
- Ціна: 251 796 ₴










