Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка тримач для планшета металева Біла
Металева підставка для планшета
Країна-виробник Україна
Колір білий
Сумісна з усіма типами планшетів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KNBK |
| Країна виробник | Україна |
| Тримач/підставка для | Планшета |
| Стан | Новий |
| Тип тримача | Універсальний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Тип | Підставка для планшета |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 938,25 ₴








