влевовправо
-26%Чоловіча сумка-бананка нагрудна месенджер Кенгуру, сумка-слінг на плече на спину
- В наявності
- Код: 1679
1 024,65 ₴
759 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 см |
| Довжина | 170 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 60 см |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 759 ₴










