влевовправо
-26%Дитяча сумочка з ведмедем, маленька сумка для дівчаток із ведмедиком Чорний
- В наявності
- Код: 1680Ч
1 154,25 ₴
855 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка з ведмедем, маленька сумка для дівчаток із ведмедиком
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 18 см;
Довжина: 26 см;
Глибина: 10 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який і еластичний матеріал, добре тримає форму;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.5 г |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 мм |
- Ціна: 855 ₴



